ARTIWAY NEDİR? NASIL ÇALIŞIR?

Dijitalleşen Dünyada Hangimiz Online Üzerinden Alışveriş Yapmıyoruz ki. Hem de En Uygun Kampanyaları ve İndirimleri Takip etme Olanağımız Varken. Gelin Artıway’i Beraber Tanıyalım. ” Artıway Nedir? Nasıl Çalışır? ” Bu Soruların Cevabını İnceleyelim.

Hatırlatmak da Fayda Var ARTIWAY’in eski İsmi BONUSWAY’ idi.

Artıway’den nasıl indirim alırım?

1. İlk Olarak Burayı Tıklayarak Ücretsiz Üye Oluyoruz.(İlk Alışverişte 10TL Yüklenecek)

2. Üyelik İşlemini Tamamladıktan Sonra Hangi Web Sitesinde Ne Kadar İndirimOlduğuna Bakıp BONUS AL Linkini Tıklıyoruz.

3. Tıkladığınız Link Sizi Alışveriş Yapacağınız Sitenin Sayfasına Götürecek. Geriye Kaşan Kısım Zaten Alışverişi Tamamlamak. Dikkat Etmemiz Gereken Kısım BONUS AL Linkini Tıklamamız Gerektiğidir, Unutmayalım.

4. Bonuslarımızın Bize Ulaşma Süresi, Alışveriş Yaptığımız Websitesine Göre Değişkenlik Gösterebilir. Bazen Hemen Yükleniyor Bazen de Zaman İçerisinde Yüklenebiliyor. ARTIWAY Sitesinde Toplanan Bonuslar 30 TL’ye Ulaşınca Hesabımıza Yatırıyorlar.

5. Sizde Artıway Nedir? Nasıl Çalışır? İsimli bir Makale Yazarak Artıway Affiliate Ortağı olabilirsiniz. Tabiki Yukarıdan Üye Olarak:)

NOT 1.Reklamları Önleyen Herhangi BirUygulama Kullanıyorsanız Artıway Sizden Gelen BONUS AL Linkini Algılamakta Zorlanabilir. Dikkat Etmenizde Fayda Var.

NOT 2. Artıway’in Crome Eklentisi Mevcut, Girdiğiniz Sitede Bir İndirim Var ise Sizi Uyarıyor. Eklentiyi Buradan İndirebilirsiniz.

NOT 3.Bence Başarılı BİR Mobil Uygulamaları Var. Ordanda
Tüm İndirimleri Takip Edip BONUSLARINIZI ALABİLİRSİNİZ.

artıway’i Nerelerde Kullanmak daha avantajlı

Benim Gördüğüm Kadarıyla En Avantajlı Olan Sitesi Booking.com ve Aliexpress Sİteleri% 4-5 Civarı Bonus Veriyor. Tabi Booking.com da Fiyatlar Yüksek Olduğu İçin Kazançlarda Avantajlı Oluyor.

Bol Bonuslu ve Huzurlu ALışverişler.

1.Booking.com

% 4 Bonus Oranı

2.Aliexpress.com

% 8,85 Bonus Oranı

3.N11.com

% 0,75 Bonus Oranı

4.hotels.com

% 4 Bonus Oranı

5.trendyol.com

% 2,1 Bonus Oranı

6.nike.com

% 4,2 Bonus Oranı

7.morhipo.com

% 2,1 Bonus Oranı

8.baggood.com

% 3,5Bonus Oranı

9noyner.com

% 2Bonus Oranı

10.modanisa.com

% 5,75 Bonus Oranı

DİĞER 389 MAGAZA BONUSUNU GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRİSNİZ.

Artıway Nedir? Nasıl Çalışır?

Fırsatlar ve Ürünler

Bu kısımda Artıway’deki Farklı Bir Özelliktir. Bonus verme Haricinde Firmaların Anlık İndirim Kuponları ve İndirim Kampanyalarını Başlangıç ve Bitiş Tarihleriyle Takip Edebilirsiniz. Ürün Paylaşımı ve Marka elçiliği ile de Bonuslarınızı 2 Katına Çıkartabilirsiniz.İncelemenizde Fayda Olacağını Düşünüyorum.

Artıway Marka Elçisi Nasıl Olunur?

1. KULLANICI PAYLAŞIMLARI VE TEMALAR: Ana sayfa akışında, en üste bu ürün veya fırsatın linkini yapıştırarak herkes ile paylaş. –> Paylaşımından olan tüm alışverişlerden kazanç sağlayacaksın. Daha fazla takipçi kazanarak, daha fazla kişiye erişebilirsin.

2. ARKADAŞ DAVETİ: Arkadaşlarını Artıway’e davet ederek online alışverişin akıllı yolu ile tanıştır. –> Arkadaşının Artıway katılımından bir sene boyunca, onun yapacağı tüm alışverişlerden kazanacağı bonusların %10’u miktarında sen kazanırsın.

Siz de Artıway’e Katılın ve Kazanmaya BaşlayınARTIWAY ÜYELİK

DİĞER AFFİLİATE MARKETİNG ORTAKLARIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir