Binance’de Hesap Nasıl Açılır ?

binance nasıl üye olunur ? celal bozyel

www:binance.com linkini tıklayıp registration kısmını tıklayın.
Mail adresinizi ve şifreniz girdikten sonra gelen onay mailini tıklayın. Hesabınız aktif olmuş olacaktır.

BİNANCE şuana kadar ki coin borsaları arasında en kullanışlı ve en güvenli borsa olarak bilinir. Kulanım kolaylığı ve güvenli olması sebebiyle Türkler arasında da en çok kullanılan borsalar arasındadır.Benim kullandığım borsalar arasında Mobil app en başarılı borsa. Girişte Şifre işleminden sonra güvenlik puzzle’ı vardır. Hesap onayı ve tamamlandıktan sonra, güvenlik adımlarını aktif etmenizi tavsiye ederim. giriş içn cep telefonu ile sms ya da google autocanticor ile şifre üretme programını aktif edebilirsiniz.bu iki işlemden birini yapmadığınız taktirde Binance zaten işlem yetkinizikısıtlıyor.
google Autocanticor u n mobil uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra Binance hesabınıza giriş yapın ve sağ üst kısımdan accaunt kısmını tıklayın. Açılacak sayfada autocanticor enable seçeneğini işaretleyin. karşınıza bir karekod ekranı ve şifre çıkaracaktır. karekodu indirdiğiniz mobil uygulamayı açıp okutun , okutugunuz anda cep telefonunuza BİNANCE ye giriş yaptığınız maille şifre üretimine başlamış olacaktır. okuttuktan sonra aynı zamanda BİNANCE sayfasında kodu girin gibi bir ekran gelecek ürettiği şifreyi kırmızı ekrana düşmeden oraya girin ve işlemi tamamlamış olun.

BİNANCE REFERANS LİNKİ NE İŞE YARAR

Affiliate Market örneklerinden birisidir. Binance ona getirdiğiniz her müşteri için mÜşteriden elde ettiği karın % 20 sini size veriyor. örneğin ben sizin Binance ref linkinizle üye oldum ve yaptığım işlemlerden binace 100 dolar kar elde etti. bu karın 20 dolarını size veriyor. yüzdelik dilim zamana göre değişiyor . normal şartlar altında % 20 olan komisyon şuan piyasanın da düşük olmasından kaynaklı % 40 olarak belirlenmiş. Bu da benim referans linkim
https://www.binance.com/?ref=20357937

Bunlarda Binance Borsasında en şuana kadar en fazla komisyon alan kullanıcılar. btc miktarlarına dikkatNO.1
mi***@***.com
Commission

186.1421068 BTC

NO.2

ja***@***.com
Commission

181.43470044 BTC

NO.3

he***@***.com
Commission

115.05949092 BTC

Binance’de Hesap Nasıl Açılır ?” te bir düşünce

  1. Pingback: Celal Bozyel Kimdir- Celal Bozyel Makaleleri-Celal Bozyel Eğitimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir