INSTAGRAM ORGANİK TAKİPÇİ

Instagram Organik Takipçi-instagram takipçi kazan

INSTAGRAM ORGANİK TAKİPÇİ

Instagram organik takipçi yazılımı, hedeflediğiniz kitlenin sizi takip etmesini sağlar. % 100 doğal takipçi kazanmanızı sağlar. Aylık ortalama 1000 ile 3000
organik takipçinin sizi takip etmesini sağlar. Sizi takip edecek kitleyi siz seçiyorsunuz. Bize takipçileri, sizin potansiyel müşteriniz olan hesapların isimlerini veriyorsunuz ve yazılımımız günlük algoritmik hareketlerle, potansiyel müşterilerin sizi takip etmesini sağlıyor.

Yazılımın Başarı oranı

Yazılımın başarı oranı verdiğiniz hesapların sizin profilinizle alakalı olmasına göre değişkenlik gösterebilir. Şu şekilde örnekleyeyim diyelimki tesbih satan bir firmasınız. Bize verceğiniz hesaplar tesbih satan hesaplar olmalı ki onların takipçileri sizi takip etme gereği duysunlar. Verdiğiniz hesap takipçi satın aldıysa gene dönüşüm oranınız düşecektir. Verdiğiniz hesapta takip oranı düşük olunca o hesabı yazılımdan çıkartıyoruz ve yeni bir hesabı işleme alıyoruz.

Instagram organik takipçi

YAZILIMI KİMLER KULLANMALI

1.Kurumsal Firmalar İçin Instagram Organik Takipçi

Kurumsal firmaların etkili bir Sosyal Medya Yönetimi sergileyebilmeleri için gerçek potansiyel müşterilerinin reklam ücreti ödemeden, dikkatlerini çekmeyi sağlıyoruz.

2.Online E-Ticaret Firmaları

Yazılımımızı en çok kullanan işletme türüdür. Çünkü ürün ihtiyacı olan müşterinin karşısına çıkıyoruz ve müşteri gerçekten sizin ürün konseptinize ihtiyaç duyuyorsa hemen sizi takip etmeye başlıyor. En hızlı dönüşüm alınan sektörlerden birisi E-Ticaret sektörüdür.

3.Blogger Hesapları

Instagram da kişisel bir blog sayfanız var ve Instagram organik takipçi’ lerine ihtiyacınız var. Reklam çıkmadan hesabınızı büyütmeye faydalı olacak desteğe ihtiyacınız var. Tam bu noktada Seoınsta Instagram Organik Takipçi yazılı size büyük destek sunuyor. Diyelim ki yemek tarifleri paylaştığınız bir hesabınız var. Verdiğimiz destekle hesabınız aylık 1000 ile 3000 arası organik takipçi sizi ekliyor. Takipçilerin organiklik durumunu beğeni ve etkileşim sayılarınızın artmasından anlayabilirsiniz.

4.Bölgesel İşletme Hesapları

Berlin Neukölln’ de bir döner ya da fırın dükkanınız olduğunu varsayıyorum. Instagram da Neukölln de konum paylaşanların sizi takip etmesini sağlayabiliriz. Bu sayede yeni menülerinizden sabah çıkan taze böreklerinizden haberdar olabilirler.

NOT: Her gün en az bir paylaşım yapmanız, ve yazılımı başlattıktan sonra manuel olarak kesinlike seri takip ve beğeni yapmamanız gerekir.

Instagram Organik Takipçi

Aylık Fiyat Listesi

1 aylık: 40 euro

3 aylık: 100 euro

6 aylık: 175 euro

12 aylık: 300euro

İletişim: +49 172 206 41 27 celal bozyel
bozyelcelal@yandex.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir